O firmie

         Parę słów o Nas i naszej działalności

         Nasza firma powstała na potrzeby wszystkich Par Młodych, jak również Rodziców którzy pragną, aby ten wyjątkowy dzień Ślubu oraz Wesela zapadł wszystkim jego uczestnikom w pamięci jako coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Ogromną radość sprawia nam współtworzenie wyjątkowych chwil w życiu naszych klientów, a zachwyt gości przed wejściem do Kościoła i na Sale Weselną jest dla nas największą nagrodą.

         W swojej ofercie mamy usługi dekoratorskie oparte na kompozycjach materiałowych, balonowych oraz kwiatowych i elementach świetlnych. Zaangażowanie jakie wkładamy w każdy z naszych projektów, staranność wykonania, kreatywność oraz profesjonalizm pozwalają nam na tworzenie zapadających w pamięci oraz wyjątkowych dekoracji, a grono zadowolonych klientów jest Nasza najlepszą wizytówką i jednocześnie motywacją, by każde kolejne zlecenie wykonać jeszcze lepiej. Zajmujemy się również kompleksową organizacją uroczystości zaślubin oraz przyjęcia weselnego.

         Sukces Naszej firmy to wynik naszego podejścia do pracy, która jest dla Nas zarówno zadaniem jak i przygodą. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Z wielka starannością wykonujemy nasze projekty, dbamy o wszystkie szczegóły naszych dekoracji jak również zapewniamy coraz to większą gamę atrakcji z których na pewno Państwo Młodzi wybiorą coś dla siebie.

         Oferujemy również szeroko pojętą florystykę ślubną i weselną, a w niej m.in. bukiety ślubne, bukiety dla druhen, butonierki, kompozycje na ołtarz, bukiet na stół Pary Młodej, kompozycje na stoły gości i wreszcie kosze z podziękowaniami dla rodziców.

         Przed przyjęciem każdego zlecenia zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, na którym staramy się poznać Państwa oczekiwania oraz kreślimy odpowiednią wizję dekoracji skoordynowana z charakterystyką miejsca uroczystości.

Dołożymy wszelkich starań, by ten wyjątkowy dzień pozostał najpiękniejszy w Waszym życiu.


Zapraszamy do współpracy